IMG_20211018_113452 (1)
Par Ģimenes spēks

Ģimenes spēks

Mēs, MJM Power, esam neliels ģimenes uzņēmums, kas savu darbību ar apdruku uzsāka 2021.gadā. Apdrukas procesā iesaistāmies visa ģimene, bet lielākais nopelns ir bērniem. Katram dizainam ir individuāla pieeja.

Apdrukājam T-kreklus, iepirkuma maisiņus, krūzītes u.c. foršas personalizējamas lietas kādas nebūs nevienam citam un ir unikālas. Piedāvājam sublimācijas un termo plēves apdruku. 
Sadarbojamies gan ar fiziskajām personām, gan uzņēmumiem.

MJM POWER

Kā viss sākās?

Kā idejas autori bija mūsu bērni, kuri vēlējās uzsākt kaut ko, lai varētu tikt pie savas kabatas naudas. Pirms MJM Power izveidošanas, roka tika iemēģināta cukurvates ražošanā, piedāvāts palīdzēt darbos kaimiņiem, bet dzīvojot ciematā, atsaucība bija pilnībā nekāda. Nejauši ieraudzījām reklāmu par apdrukas iekārtas pārdošanu, kas radīja lielāku interesi par apdruku. Kopīgi aprunājoties, pieņēmām lēmumu, ka ir jāpamēģina. Ik nedēļu sapulcējāmies apspriest idejas, kas pa nedēļu ir izdomāts, ko un kur varam realizēt. Pirmie, testa produkti, tika uzdāvināti tuvākajiem, nākamie klasesbiedriem, pamazām paplašinoties vairāk.

Sanemts_sutijums_MJM_Power
KUPLA_pasutijums_MJM_Power
MJM Power

Kāpēc MJM Power? 

M = Maija, J = Jūlija, M = Marta, Power = māsu spēks. Angliskais nosaukums tapa, domājot par atpazīstamību plašajā pasaulē un lai ārzemniekiem vieglāk uztvert, ja nu viss būs mums sanācis vietējā tirgū.

Kas attēlots uz logo?

Ja kārtīgāk ieskatās, mūsu radītajā logo, uz katra burtiņa ir attiecīgais bērniņš, ko savieno koks. Koks ir izaugsmes un attīstības simbols, aug uz augšu, tiecas tālāk, bet māsiņas visas ir kopā. Koks dod eiro ražu. Ņemts vērā skaitlis 12, kas pēc numeroloģijas, cilvēku padara sabiedriskāku, optimistiskāku un radošāku.

MJM POWER

SADARBĪBAS PARTNERI

Partneri, ar kuriem sadarbojamies.